OSMAN KARIMOV "CREATE YOUR IMAGE"

POLITICAL PROJECTS

Online version of the Book

 

Підсумки 2015 у світлинах з Олегом Ляшком

 

   Я дуже радий представити свою другу книгу "Світлин Року" з одним із найактивнішихі найперспективніших політиків України - Олегом Валерійовичем Ляшком.

 

   Але  на  відміну  від  моєї  радості,  2015-й  рік  був  не менш складним для країни,  ніжпопередній  і  радісним  назвати  його язик не повертається. Цей  рік повинен був стати  "вітром змін" для Українського народу, але на жаль ми не стали свідками сприятливих покращень. Вперше в історії країни  була  обрана  Верховна  Рада  з  про-європейською більшістю голосів, але навіть такий парламент не зміг відповісти викликам «Революції Гідності». Це і продовження дипломатичних відносин  з  країною-агресором,  і  ганебна  економічна  політика, і відсутність  державних  та  національних  інтересів  в  політиці  перших  осіб  держави.  Внаслідок  цього  знову  страждає  Український народ, а країна потребує ще  більше повітря, аніж роком раніше.

 

   Правда,  все  відносно,  і  як  людина,  яка звикла  помічати  лише позитив  і  відсікати  весь негатив,  я  все  одно переконаний,  що  «Революція Гідності»  не  була звичайною  подією в житті сучасної історії України,  і  сьогодні  є  достатньо політиків,  які  хочуть змінити   негативну   вертикаль  у  вертикаль  зростання  рідної  держави. Без  сумніву,  одним   із   таких   політиків   є   Олег   Валерійович   Ляшко.   А   якщо   говорити  про топ-політику, то він майже  єдиний,  хто  може  ще   показати  себе  з  найкращого  боку,   адже   всі   інші  вже були «за кермом» неодноразово,  і результати їх роботи також усім відомі.

 

   І   якщо  25  травня  2014 р,   зайнявши  3-е  місце   на  президентських   виборах,  Олег за  один  день  відтіснив  топ - політиків  країни,  а  підкріпивши  свій  успіх  фракцією Радикальної Партії у Верховній Раді, піднявся  ще  на  одну  сходинку своєї  політичної  кар'єри,   то   відразу   ж   на  нього  чекав  досить   складний  етап - продемонструвати високий  коефіцієнт  корисної  дії   не  тільки  активного  депутата,  а  й  цілої  фракції. Чекати  залишалося  недовго.  Тільки за перші дві сесії VIII скликання ВР лідируючою  трійкою  за  кількістю  прийнятих  законопроектів стали депутати Радикальної Партії, з призовим золотом Олега Ляшка, сріблом Віктора Галасюка  і бронзою  Віктора Вовка.

 

* Позбавлення олігарха Коломойського контролю над "Укрнафтою".

* Закон про заборону  комунізму.

* Позбавлення Януковича  звання Президента України.

* Денонсація угод з Росією в галузі розвідки і військової співпраці.

* Скасування мит за ввезення електромобілів.

* Мораторій на вивезення лісу кругляку.

* Закон про масштабну енергомодернізацію України.

* Скасування сплати податків військовослужбовцями і особами, які беруть

   безпосередню участь в АТО,

* Скасування спецпенсій для прокурорів і суддів.

* Визнання  Росії країною-агресором.

 

- це  тільки  деякі  з  найважливіших   прийнятих   законодавчих   актів,  авторами  чи співавторами яких були  депутати від Радикальной партії Олега Ляшка.

 

   У своїй роботі  мені  довелося побачити  багатьох світових лідерів,  і  те,  що я  виявив для себе у  Ляшка ще у 2013-му році, мене сильно здивувало. У зовнішності,  поведінці, манерах, харизмі, і ще багато  в чому іншому, що складно передати в словах, але добре піддається відчуттям. Здавалося б, колишній інтернатовець міг би набратись негативу, що оточував його з дитинства, а також в юності.  Але провчившись в трьох інтернатах, ця людина з самого дитинства знала, куди і до  чого  буде  рухатися  в  житті,  а  якими  будуть  його життєві перспективи - залежать лише від нього самого.

 

   Будучи людиною, що практично завжди працює мовчки і постійно за кадром,  я  все  ж  «присутній»   в   кожній   миті  і  емоційна  насиченість  політичного  життя  Лідера не залишає мене байдужим до його великих завдань і життєвої місії. У цьому невеликому відборі в 94 світлини я намагався продемонструвати ідеальний баланс між художньою і   документальною   частиною   своєї   роботи.   Адже   не   завжди   документально чи  історично важлива фотографія має художність, і навпаки - не  кожен  художній  знімок має документальне значення.

25 січня 2015, 4:57 ранку, база батальйону "Свята Марія" під Маріуполем.

 

Зліва на підлозі спить народний депутат України Сергій Скуратовський, а праворуч  на дивані читає новини Лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

 

Вранці 24 січня 2015 року в результаті обстрілу з реактивних систем залпового вогню «російсько-терористичними угрупованнями»   східного   району   Маріуполя  загинула  31 людина,  поранено 117.  Того  ж  дня  Олег  Ляшко  з  Сергієм  Скуратовським  вилетіли  до  Маріуполя.  Був візит в госпіталь, де перебували  більшість  поранених. Під  ранок ми  приїхали  на  базу  батальйону  "Свята Марія",  де  (як зараз пам'ятаю)   Олег  Валерійович  не  дозволив будити бійців для ночівлі. Він влаштувався  на  дивані,  а  Сергій  Іванович  спав  на   крижаній   бетонній   підлозі. Зрозуміло, що даром це не пройшло і обоє після цієї ночі застудилися.

 

25 січня 2015, Донеччина

 

"Їбонули сьогодні по окупантах. 300 двохсотих. Нєхуй шастать в Україні!" У той день ця цитата Олега Валерійовича облетіла всі ЗМІ.

 

 А  реальність  набагато  страшніша,  ніж  ці  слова.  Через  3-4  хвилини  після  цього  знімка  обидві   установки випустили  всю  "обойму"  арсеналу.  Відчуття не з приємних, коли розумієш,  що "ответка" може повернутися в будь-яку секунду. У такі моменти я в черговий раз дивуюся його (іноді зайвій) сміливості, адже  вогнева  межа - не місце політику його рівня.

 

29 січня 2015, Річниця бою під Крутами.

 

Під час урочистих заходів під Крутами,  фотографуючись із курсантами, підійшла доросла  жінка  і  просто  обняла народного улюбленця. Варто відзначити, що річниця проходить в той час,  коли на сході України триває війна з тим же кремлівським агресором.

 

23 лютого 2015, Київ

 

Голова   фракції  Радикальної  партії  у  ВР  Олег  Ляшко  і  народний  депутат  Сергій Скуратовський відправляють на східний фронт  чергову допомогу в розмірі чотирьох позашляховиків, зимового одягу і взуття, генераторів, засобів захисту, екіпіровки та багато іншого.

 

15 березня 2015, Київ,  Будинок  офіцерів.  VII Позачерговий з'їзд Радикальної партії  Олега Ляшка.

 

Ви бачите цю харизму? Так, на фото не чути  його  голосу,  не  чути  його  мови,  але... Я більш ніж упевнений, що навіть ті, хто тихо ненавидить Лідера  РПЛ,  слухають  його  виступи   дуже уважно. Неодноразово  ставав   свідком,  як   у   кафе  Верховної  Ради  народні  депутати  з  інших фракцій, обідаючи, ставлять  відео виступу ОВ. Мене це звичайно  не  може  не  повеселити, адже в сесійній залі більшість з них не бажають навіть аплодувати. Чи не багато про що це говорить?

 

Я сам  іноді  приходжу  на  роботу  в  своїх  думках, весь у собі. Але  варто  йому  почати  говорити, як у мене відразу піднімається настрій від його спічу.

 

02 квітня 2015, Державне підприємство «Антонов»

 

Це один з моїх найулюбленіших портретів Олега Валерійовича! Якщо говорити напів-жартома, то я навіть не знаю, хто більше заслуговує похвали на цьому знімку:  я чи  він ?! З одного  боку, ви тільки  подивіться  на  це  благородне обличчя,  з   іншого   боку,  це сяйво на обличчі ще й побачити треба :)

 

А якщо серйозно, це  істинно  репортажний портрет,  без  будь-якого втручання. Олег Валерійович, слухаючи    генерального конструктора   Дмитра  Семеновича  Ківу,  уважно розглядав  величезний ангар  з безліччю цікавих технічних деталей.

 

02 квітня 2015, Державне підприємство "Антонов"

 

Олег  Валерійович у супроводі  генерального  конструктора  Дмитра  Семеновича  Ківи спілкується  з співробітниками стратегічного підприємства.

 

Найважлівише у фотожурналістиці - бути в потрібний час у потрібному місці.   Щоб зняти цей знімок, мені довелося перейти дозволену відвідувачам грань і піднятися на одну з  балок, що оточують  літак з усіх боків. Результат важливіше - одна ця світлина передає всю історію того дня. Тому краще знайду свою точку зйомки з вивіреною композицією, ніж буду бігти за "красивим".

 

10 квітня 2015,  Комарівська загальноосвітня школа-інтернат, Чернігівщина

 

Олег  Валерійович   вітається  з  ошатними   школярами.   Колись   випускник   інтернату,   а сьогодні  Голова  Фракції  Радикальної  партії  у  парламенті,  Олег  не  забуває  про  інтернати, в яких навчався. Цього  разу  він прибув  зі своєю делегацією народних депутатів РПЛ, а також з корисним подарунком - шкільним автобусом.

 

10 квітня 2015,  Комарівська загальноосвітня школа-інтернат, Чернігівщина

 

Неможливо не помітити, що Олег Валерійович світиться від щастя, ведучи за руку таких же дітей, як колись він сам... Ніби він повернувся в дитинство і його веде за руку якийсь поважний гість із Києва.

 

Пам'ятаю його виступ в той день. "Я згадую дитинство, і коли  до  нас  в  інтернат  хтось  приїжджав, це було для нас щось неймовірне..."

 

16 квітня 2015, Київ, ДП "Антонов"

 

Виступ  Олега  Валерійовича  на  презентації  новітнього  українського  військово-вантажного  літака  Ан-178. Примітно,  що  на  подію  світового  маштабу жоден  з  трьох  перших  осіб  держави  не  прийшов.

 

Цитуючи  Ляшко  "Коли  дивився  на  цього   красеня,   мене   аж   розпирало  від   гордості", певен, що серед вищих  політичних  фігур,  страждаючих  таким  же  пристрасним  оптимізмом  до стратегічних  підприємств України, більше нікого немає. На жаль!

 

04 травня 2015, Київ           Це одна з найбільш дивовижних історій у моєму житті.

 

Колись у жовтні 2012-го року я вперше захотів цього. Саме тоді вперше сказав: "Я отримаю громадянство України указом  Президента, на найвищому державному рівні!"   Тоді  людині,  закоханій  в  цю  країну  після  EURO2012, посміхалися всі, хто це чув. Мені говорили: "ми розуміємо, що ти віриш у казки і що вони трапляються у твоєму житті, але тут ти загнув. Шанси настільки мізерні, що вважай їх немає!" Але це не зупиняло моє сильне бажання. В житті на все свій час, воно прийшло і сталося!

 

Я  гордий  цим  паспортом!  Зі  дня  підписання  указу радію,  ділюся  почуттями  з  друзями  і  на   жаль  нерідко зустрічаю здивування з приводу моєї радості! Люди змінюються в  обличчі,  коли  бачать  цю  радість!  Ось  вона - одна з тих проблем в суспільстві, коли люди не цінують те, що у них є. Як  можна  не любити це блакитне  небо, ці яскраво виражені всі чотири пори року, славетну землю, що годує всю країну, людей, в яких тече дух непокори і свободи? Саме цей дух був в мені з дитинства і саме на цій землі я відчуваю його максимально!

 

Велика подяка Олегу Валерійовичу Ляшку, адже саме завдяки його зусиллям  я  отримав  цей  почесний  паспорт! Вдячний  і  багатьом   іншим  людям,  хто  вніс  свій  великий  внесок,  а  саме  Президенту  Петру  Олексійовичу Порошенку, Міністру культури В'ячеславу Анатолійовичу  Кириленку,  голові  адміністрації  Президента  Борису  Євгеновичу  Ложкіну,  а також заступнику  голови АП Олексію  Сергійовичу  Дніпрову!  Незважаючи  на  те,  що  указ  підписував  Президент,  головна незаперечна заслуга  в  цій  справі - Лідера  РПЛ  Олега  Ляшка!  Саме  він  побачив у мені  скромний талант фотографа, патріотизм і величезне бажання, а головне - зробив все це!

 

06 травня 2015, ранок, автомагістраль Київ - Житомир

 

Лідер РПЛ Олег Ляшко з самого початку дуже напруженої  поїздки,  на одній  із  АЗС  Житомирської траси із задоволенням п'є еспресо. Поруч народні депутати Андрій Лозовий та Сергій Скуратовський складають йому приємну компанію.

 

У несподіваних світлинах  є  справжнє  життя,  коли фіксуєш те, що було, а не те,  що  було зроблено, дивлячись в об'єктив, або знаючи про те, що  тебе  знімають.  В  цей  момент  я відпочивав,  і  навіть техніка  була  не  підготовлена,  але побачивши "цікавий момент", не більше ніж за хвилину зібрався і зафіксував цю мить здалеку.

 

06 травня 2015, Новоград-Волинський, Житомирщина

 

Лідер  РПЛ  Олег Ляшко і народний депутат Сергій  Скуратовський  відвідують  Обласний  спеціалізований будинок дитини для медико-соціального захисту дітей-сиріт, дітей, які залишились  без  піклування  батьків, а також дітей з вадами фізичного та розумового розвитку.

 

Щоразу дивлячись на це фото, я згадую, як дівчинка, що дивиться на мене, взяла мою руку  і  не  відпускала. Точніше, вона тримала своєю рукою один мій палець! ОВ вже перейшов в іншу кімнату, а вона все ще міцно тримає,  і  дивиться глибоким  поглядом  не  зводячи  очей.  Я  не  хотів  її відпускати,  але  через  хвилину побачив цю картину, вихователька сама підійшла і відвернула її увагу на щось інше…

 

06 травня 2015, Новоград-Волинський, Житомирщина

 

Буває в роботі і таке, що не можеш натиснути на спуск і зафіксувати,  адже те,  що ти  бачиш  настільки особисте, настільки не твоє, хоч і перед тобою, що навіть для архіву  зберігати не  хочеш.  Ти  розумієш, що не маєш право фіксувати це, бо у неї (дитини) це життя і реальність,  а для тебе, лише світлина,  яка залишить слід про ту хвилину ...

 

Ми виходили з кімнати, коли хлопчик до цього  посміхаючись,  просто  заплакав  і  простягнув  руки  до Олега Валерійовича. Звичайно ж ОВ повернувся! Хлопчик не вмів говорити, і просто голосно  плакав ... Було  боляче навіть просто бачити це! Я пересилив себе і сфотографував, адже я не міг йому допомогти. Якби тільки в мене був вибір між допомогою (кому-небудь) і знімком, я ні миті не думав би!

 

06 травня 2015, Клевань, Рівненщина

 

Терпінню  Олега  Валерійовича  можна  дивуватись  безмежно,  хоча з  іншого боку  неможливо назвати терпінням те, що ми бачимо на цьому знімку.

 

Тільки  уявіть,  виїзд  з  Києва о шостій ранку, більше чотирьох годин дороги, третє місто, п'ята зустріч, вже вечір, а ще не обідали. А тепер  подивіться  на  це  обличчя!  Хіба  воно  не  сяє  від  благородності?  Єдине питання, що я постійно собі задаю: "як? як таке можливо?"

 

Фото знято на виході з Клеванського госпіталю, Рівненщина.

 

06 травня 2015, Рівненщина

 

Остання зупинка дуже напруженого дня біля Рівного.

З Києва в Житомир, потім область, потім до Новоград-Волинського, до Рівного і область. Вже вечір, а  ще треба повертатися до Києва і відразу  на  східний  фронт.  Це фото зроблено, коли Олег Валерійович чекав свого чаю, а тим часом дивився  на природу.  Навіть після напруженого дня він вміє бачити красу  навколо себе і  видає  одну із  моїх  найулюбленіших  його  фраз:  «Ви подивіться на цю красу». Так  він  говорить, коли йде мова про його неньку - Україну.

 

Щоразу думаючи, що в своїх текстах я занадто  хвалю  Олега  Валерійовича,  я  приходжу до висновку, що все-таки я скоріше применшую, аніж перебільшую!

 

07 травня 2015, біля Бахмута, Донецька обл.

 

Вперше  про  необхідність  оборонних  споруд  між  Горлівкою  та  Бахмутом  (Артемівськом)  Олег  Ляшко попередив відразу після втрати  Дебальцеве.  Але  виконавчі органи  України  (практично на все)  реагують дуже пізно. Вони почали будувати їх майже через три місяці...

 

Радикальна команда народних депутатів на чолі з Лідером прибула в Артемівськ. На фото Олег Валерійович, як завжди на передовій, обов'язково підійде до трудящих і поспілкується. Гуляти серед працюючих,  як VIP персона, Олег не вміє. Спілкуючись з бійцями, ми пробули там не менше години.

 

В той день деякі ЗМІ перекрутили результати нашої поїздки в Бахмут та звинуватили в тому,  що  саме після того, як  ми  відвідали   новозведені  фортифікаційні  споруди,  по  ним  було  відкрито  вогонь  російськими окупантами  і  вбито  декілька  українських  вояків.  Але пізніше було встановлено, що обстріл 30-ї бригади російськими бойовиками здійснювався  на  відстані  15-20 км  від  місця, де  ми  відвідували  новозбудовані фортифікаційні споруди.

 

07 травня 2015, Бахмут (Артемівськ), Донеччина

 

Це фото знято відразу після відкриття пам'ятної дошки першому загиблому за час конфлікту на Донеччині українському патріоту Дмитру Чернявському - встановили її  в  школі, де навчався цей хлопець у  Бахмуті.

 

Рухаючись до  автомобілів,  до  нас  підбіг  школяр і попросив  сфотографуватися  з  ОВ,  але  отримавши бажане, він попросив подарувати йому щось на пам'ять.  Тоді  ОВ  витягнув  візитку  і  написавши  на  ній свій  номер  мобільного  телефону,  вручив  її.  Але, на  наше велике здивування, хлопчик  знову попросив подарувати щось на пам'ять і Олег  Валерійович  злегка  здивований  (а  здивувати  його  дуже  важко),  зі словами "що ж тобі подарувати", зняв з себе свої сонячні окуляри і подарував.  Після  цього хлопчик  втік. Навколишні були в приємному шоці. Але я не знайшов в цьому нічого  дивного,  так  як  ОВ  часто робить подібні несподівані подарунки дітям.

 

Буквально ще через хвилину підійшли кілька школярок і попросили автограф.  І  тут  сталося  саме те,  що ви  бачите  на  знімку. Спостерігаючі  поруч  школярі  накинулися  на  Олега  так,  що  його  практично  не було видно з-під рук, що оточують  його.  Спостерігати  подібну Ляшко-манію  в  східній  Україні не варто коментувати. Все сказано без всяких слів!

 

9 травня 2015, Ніжин, Чернігівщина

 

Ставлення до Дня Перемоги  у  Другій Світовій в Україні  неодзначне  і певні  причини  на те є. Але  я  не розумію тих,  хто  закликає скасувати це свято. Адже  фашизм  загрожував  всьому світу і  воювали  з  ним десятки країн, включаючи США. Інший нюанс, що ми про це мало знали через кремлівську цензуру  в ЗМІ. Я, як і багато інших, думав, що це перемога Червоної армії, в той час як це була перемога всього світу над нацизмом і  фашизмом. І  не  треба  забувати,  що  колись  в  цій  війні  брали участь  наші  діди  і прадіди. І відзначаючи це свято потрібно думати глобально, а не однобоко.

 

У цьому  мені  імпонує  позиція  Олега Валерійовича,  який не  йде на  поводу громадських   думок, а  має свою  чітку  позицію  щодо   цього  свята.   Щороку  він   вітає  ветеранів  війни,  яких  на  жаль  стає  все менше і менше.

 

17 травня 2015, з дружиною Росітою, Хрещатик, Київ

 

З самого дитинства я змушую себе бачити в людях їх найкращі,  найсильніші, світлі і позитивні  сторони!  Тому друзі називають мене казкарем. А насправді світ і справді виглядає як казка.  Коли бачиш у всьому  добре - все  змінюється на очах , стаєш терплячим, витривалим, оптимізму хоч відбавляй,  а мрії живуть недовго, швидко  перетворюючись  в реальність! Часто отримую коментарі на тему: "Олег на ваших фото виглядає зовсім інакше". А я скажу, що він такий

і є, тільки треба побачити це! Ви думаєте у людей немає мінусів?  У всіх  вони  є,  і  навіть  у  великій  кількості,  але потрібно  бачити плюси і воно буде зустрічатися тобі у  всьому!  Як  завжди,  "злегка"  ухилився  від  теми,  що  хотів розкрити: про роль дружини в житті великого політика. Навіть якщо швидко пройтися  по  світлині,  відразу  помітно емоційний стан цієї пари. А подумайте, у топ-політика, другою (якщо не першою) дружиною є народ, маси, політичне

життя, яке виснажує, і рідко зустрінеш жінку, яка буде не тільки спокійно дивитися на це, а ще й щасливо посміхатися, обіймаючи свого чоловіка! Тут варто зазначити, що вміння вибирати дорого вартує, а цей дар у Олега не відняти!

 

20 травня 2015, Київський університет ім.Шевченко

 

На перетині поколінь!  В  цьому  знімку  і  минуле і майбутнє, а з сьогоднішнього тільки дата - те,  що я побачив в цьому сюжеті ще перед тим, як сфотографував.

 

Фото знято на зустрічі у кабінеті  ректора Київського університету   ім.Шевченка  Леоніда  Губерського перед відкриттям погруддя українському журналісту і поету Василю Симоненку. Примітно, що в 2015 р. виповнюється 80  років  з  дня  народження  поета.  Поряд із  Олегом Валерійовичем: Дмитро Павличко, Станіслав Довгий, Василь Тацій.

 

25 травня 2015, Київ

 

Люблю працьовитих людей. Десятки разів переконувався, що отримуємо ми лише те, до чого йдемо. Нехай ледарі думають що комусь пощастило, комусь допомогли зв'язки, комусь гроші, комусь кум, брат, сват і т.п. Не сперечаюся, що все це може мати місце в житті, але на чолі всього стоїть  бажання  і  праця.  У людини, що на фотографії, з самого початку не було навіть того, що є у переважної більшості.  Він був ніким  і  сам себе зробив, продовжує працювати над собою і допомагати багатьом іншим!

 

На фото: Голова парламентської фракції Радикальної партії  Олег  Валерійович  Ляшко  особисто  підписує депутатські звернення на заяви громадян.

 

26 травня 2015, на Дніпрі

 

 

Ранкові сутінки. Дніпро. Ось-ось зійде Сонце. Олег Валерійович, ніби тільки прокидається, готуючись до багатого улову. Один з небагатьох відпочинків ОВ, який  він  проводить на риболовлі під Києвом із колегами по фракції, народними депутатами Сергієм Рибалкою і Сергієм Скуратовським.

 

26 травня 2015, на Дніпрі

 

Голова парламентської фракції Радикальної партії у ВР Олег Ляшко першим відкриває купальний сезон на Дніпрі.

 

Мені здається, що з розвитком соц.мереж зростає і деградація. В день  публікації  це  фото  стало хітом інтернету. Користувачі ворожили,  в чому ж  плаває  Олег,  а  найпопулярнішою і  масовою  була  думка, що Ляшко плаває в спеціальному костюмі-бронежилеті.

 

28 травня 2015, Мена

 

«Як їх не любити, українських жінок-трудівниць. Це свинарки з  Мени, на  таких  Україна  тримається» - писав Олег Валерійович після візиту в сільськогосподарське товариство у Мені.

 

Завжди звертаю увагу, яке особливе ставлення має ОВ до людей праці.  Подивіться  на  цих  жінок: вони  несуть на собі мішки, миють свиней, виконують найскладнішу роботу, а подати руку народному депутату  соромляться! Але він сам бере їх  за  руки. А  з  яким  задоволенням  він  це  робить,  можна  порівняти з дитячою щирістю. Я не перебільшую! Мені аж згадалося з якою  любов'ю  він  цілував  святу  українську землю з трибуни Верховної Ради. І це не іронія!

 

29 травня 2015, Прилуцька гімназія №5

 

Українські дівчата - найкрасивіші дівчата нашої планети. Більш ніж певен, що  це  не  суб'єктивна  думка!

 

На  урочистому   випускному   за  участю  народних  депутатів  РПЛ  на  чолі  з  Лідером Олегом Ляшком, найкрасивіша  з  випускниць  сором’язливо стояла позаду  всіх,  іноді  показуючи  свою  красу  в  натовпі, що  оточував  ОВ.  В  очах її  читалося  бажання  підійти   ближче,  але  попереду  більш   цілеспрямовані випускники,  штовхаючи  один  одного,  поспішали  зробити  селфі.  Свято  вже закінчувалося, а вона все стояла позаду  всіх, і вже з  мамою. Як  завжди,  небайдужий  до   симпатичних  фанаток  ОВ,  я   обійшов  натовп, переконавшись в бажанні сфотографуватися, взяв її за руку і  вивів  вперед. Судячи з того,  як  ОВ цілує  її,  сподобалася вона не тільки мені. Головне - зробив добру справу!

 

30 травня 2015, Кабінет Міністрів України

 

За декілька годин до цього  команда  Радикальної  партії на чолі  з  Лідером  брала участь  у відкритті Стіни  пам’яті  загиблих  за  Єдність України, розташованої на території Михайлівського Золотоверхого монастиря.На пам'ятній події нікого з топ-політиків не було, лише Патріарх і Ляшко з  командою депутатів РПЛ.

 

"Особисто я, дивлячись на фотографії воїнів-патріотів, відчував біль, але водночас і гордість за свій народ." - ділився ОВ думками в той день.

 

Зустрівши   на   заході   Героя   України   Олексія   Цапенко,   важко    пораненого   в  серпні  2014  року   під  Амвросієвкою  на Донеччині, Олег Валерійович зідзвонився з Прем'єр-Міністром України  і  повіз  Олексія в урядовий квартал на зустріч. "Влада зобов'язана чути кращих синів країни", - переконаний Олег Валерійович.

 

30 травня 2015, Київ

 

Одна з найбільш екстраординарних світлин минулого року.

 

Андрій Лозовий, багаторічний помічник  Олега Ляшка,  народний  депутат  України,  член  Парламентської Асамблеї Ради Європи, сидить у шортах і у капцях у самому центрі столиці і щось розповідає ОВ. Напевно щось дуже важливе, раз не було часу навіть одягнутися.

 

А взагалі, Андрій геніальна і  дивовижна  людина,  як кажуть у народі, трохи не від цього світу. Але будучи  четвертий  рік знайомим із ним,  можу  з  100%  упевненістю  сказати, що його недоліки покриваються його  талантами!  Принаймні у розрахунку 49-51%.

 

31 травня 2015, Київ, Видубицький монастир

 

Олег Валерійович у святковому настрої з донькою Владиславою у Видубицькому монастирі

у День Святої Трійці

 

09 червня 2015, Луганщина

 

Особистий контакт з людьми - це один із  основних  життєвих  пріоритетів  Олега Валерійовича, як  на східному  фронті,  як в селі, в місті, на мітингах,  з камерами або без них...  Людина,  що  вірить  лише  своїм очам, своєму слуху, своїм почуттям і відчуттям, а також своєму досвіду.

 

Завдяки особистому спілкуванню, він проінформований із  перших  вуст,  що  дозволяє  йому   швидше вирішувати питання, які турбують в першу чергу. Мало хто знає, що ті питання, які можливо вирішити телефонним дзвінком, він розв'язує ще не доїхавши до столиці.

 

09 червня 2015, Луганщина

 

Прикордонна  зона  на  Луганщині.  Піднявшись  на  зенітний  ракетно-гарматний  комплекс  "Тунгуска", Олег Валерійович вітається з військовослужбовцями. Зацікавившись,  він провів  на  комплексі близько півгодини,  уважно  ознайомлюючись  з  можливостями установки.

 

А  взагалі  встигати  за  шефом  не  так  легко. Все  ж  є  відносна  доля  везіння  в  тому,  що  я  завжди встигаю все зняти. Робота з Олегом Валерійовичем - той ще адреналін!

 

13 червня 2015, Маріуполь

 

Рівно рік тому в цьому місці, в сутінковий  ранок сотні  бійців  "Азов", "Дніпро-1", Національної гвардії та Збройних сил готувалися до однієї з наймасштабніших  спецоперацій, що їм доводилося здійснювати.  Багато символічного було в той  день. Повний місяць і п'ятниця 13-е зіграли свою роль  щодо терористів,  а над містом був піднят Український  прапор. Річницю визволення Маріуполя Олег  Валерійович  вважає  найщасливішим днем  свого життя. Мені довелося бути поруч і бачити, скільки сил було вкладено з його боку,  щоб  ця  операція здійснилася, адже  основне  рішення - політичне. Бійці тільки і  чекають  наказу,  віддавати  який  багато наших політиків бояться, ховаючись від відповідальності.

 

На світлині: ОВ в очікуванні офіційних заходів стоїть біля українського  бронеавтомобілю  KrAZ Cougar

 

13 червня 2015, Маріуполь

 

ВОЖДЬ!

 

Багатьом не подобається таке порівняння, але в цьому слові також є інший сенс! Сенс в тому, що він веде за  собою,  за  своїми  ідеями,  за  своїм сильним духом і  характером, патріотизмом, великою любов’ю до Батьківщини! І в цьому сенсі Олег Валерійович - є справжній Вождь!

 

На фото: Голова фракції  Радикальної партії у  Верховній Раді Олег  Валерійович  Ляшко, Секретар РНБО Олександр Валентинович Турчинов, народний депутат Сергій Скуратовський йдуть відкривати  пам'ятник загиблим бійцям - визволителям Маріуполя.

 

13 червня 2015, Рівне

 

Не думав, що повторюся і продовжу попередню тему. Волею  випадку хронологічний порядок  знімків розмістив ці дві контрастні фотографії на один розворот. Просто розгорніть дві сторінки  і  подивіться на  одну  і  ту  ж  людину  без  будь-яких  коментарів.  Не  дарма  на  попередньому знімку я писав про людину, яка веде за собою своїми якостями. Тільки людина, що володіє тим, що  я  вже  перераховував, може бути таким справжнім і щирим, як і діти, які до речі оточують його на цій фотографії. Хіба, крім різниці у віці їх щирість відрізняється?

 

Вечір,  готель  у  Рівному.  Діти,  що  святкували  день  народження, граючись у дворі, впізнали Олега Валерійовича, який сидів на лавочці, і підбігли поговорити. Дитина на  руках  у  ОВ  -  іменинниця.

 

14 червня 2015, с.Пляшева Радивилівського р-ну, Рівненщина

 

Лідер   Радикальної   партії  Олег   Валерійович  Ляшко  спілкується з юнаком - козаком у  вишиванці  і  з  оселедцем,  чим викликає милу посмішку навколишніх людей.

 

Щороку Олег Валерійович приїжджає в село  Пляшева Радивилівського району на Рівненщині  вшанувати пам'ять Героїв загиблих в бою під Берестечком. На відміну від Президента, Прем'єр-міністра і Спікера ВР, які не брали участі у заході, в цьому році він приїхав зі своєю великою командою народних депутатів.

 

14 червня 2015, с.Пляшева Радивилівського р-ну, Рівненщина

 

Відповідальність - головне для мене у роботі.  Збираючись кожен день на  роботу, я збираюся так же,  як  і збирався б на зйомку Президента країни. Але Рівненщина вирішила звести  нанівець мої зусилля,  коли  за кілька хвилин блакитне небо з палючим сонцем перетворилося в  небо з  чорними хмарами і  як  результат - хлинула злива небаченої сили, яка перейшла у град. Треба ж,  в  цю  хвилину ОВ пішов на виступ до сцени.Він стояв під відкритим небом і виступав у той час, як град дуже боляче вдарявся  йому  в  голову.  А  коли помічники  кілька  разів  спробували  прикрити  його  парасолькою,  ОВ   включав  ненормативну  лексику.

Думаю,  що  через  великі  перепади  атмосферного  тиску  моя  топова  професійна  фотокамера  вирішила перевірити мене на стресостійкість і відмовила в  роботі  буквально  за  секунду  до  зливи. У  той  час,  як  виступав  ОВ,  я  три  хвилини  "холоднокровно"  намагався  її  реанімувати,  адже  резервна перебувала  в декількох   сот   метрів,   тому  я   не   намагався  летіти  за  нею.  Мене   врятував  звичайний  смартфон  у водозахисному чохлі. Допускати помилки - це нормально. Непробачається  -  не робити  уроки  з  помилок.

 

16 червня 2015, Київ

 

Кращий  портрет  2015  року  та  один  із  найсильніших   політичних  портретів   Олега   Валерійовича.На  цьому  знімку  досить добре видно, як ОВ змінився з політика  в  державного  діяча.  Може  здатися дивним, але ця робота, також як і 99% моєї праці, є репортажним портретом  без  будь-якого  втручання.

 

Фото знято  на  церемонії  випуску  офіцерів,  які  пройшли  перепідготовку  у   Військовому   інституті Київського національного університету ім.Шевченка. Використовуючи супертелеоб’ектив, мені вдалося виділити   емоційний    портрет  Олега  Валерійовича  крупним  планом,  коли  він  стояв  на  трибуні  з

керівництвом інституту.

 

16 червня 2015, Київ

 

Після закінчення церемонії випуску у військовому інституті Київського національного університету

ім.Шевченка, Олег  Валерійович відверто  спілкується  і  щиро  тисне   руки  офіцерам-випускникам інституту, а на  його піджаку ще помітні краплі  освяченої води від  священика, який   при   зустрічі  з  Олегом Валерійовичем не упустив можливості освятити його особливо.

 

Мені подобаються неофіційні  частини  багатьох  заходів  з  Олегом  Валерійовичем.  Будучи   дуже відвертою людиною, найкращі моменти з його  участю  відбуваються  саме  у  неофіційній   частині.

 

27 червня 2015, Борзна.

 

Олег  Ляшко  з  однокласниками  розглядають   шкільні   фотографії  на ювілейній  зустрічі  випускників  Борзнянської  школи  інтернату.  Хто  б  міг  подумати,  що  один  із  цих  школярів  стане  топ-політиком країни?! Тоді, 25 років тому, лише один із них мріяв і говорив про це!

 

У своїх інтерв'ю ОВ часто зізнається, що у дитинстві мріяв стати першим секретарем ЦК КПРС. Але ж і подумати не міг би, що виросте і власними руками  знищить  комуністичну партію  і  навіть більше - все, що пов'язано з комунізмом у своїй країні.

 

27 червня 2015, Хрещатик, Київ

 

Одна з вечірніх прогулянок по Хрещатику. Біля Майдану Незалежності, перед тим як придбати букет, Олег Валерійович дуже романтично вдихає аромат свіжих квітів.

 

А взагалі, ця вулиця - найулюбленіше місце прогулянок Олега Валерійовича.

 

01 липня 2015, Київ, «День Канади»

 

Голова  фракції РПЛ у ВР  Олег Ляшко  спілкується  з  народним  депутатом  Віктором  Вовком  на  заході посольства  Канади до Дня Незалежності і основного свята країни "Canada Day".

 

Віктор Вовк - один з найбільш високоінтелектуальних народних депутатів Верховної Ради, є асоційованим членом "Римського клубу", членом Парламентської Асамблеї Ради  Європи. Олег Валерійович  дуже  цінує таких розумних  і  працьовитих людей  у своїй  команді  і  певен,  що Віктор Іванович Вовк - це майбутній Міністр закордонних справ України.

 

05 липня 2015, Слов'янськ

 

На державному рівні і великим святом серед населення  відзначали  у  Слов'янську  звільнення  міста  від про-російських терористів.

 

На фото Олег Валерійович, що неодноразово відвідував Слов'янськ, дуже радий теплому прийому жителів  міста. Вони не втомлюються обіймати і тиснути руки самому народному топ-політику України.

 

А взагалі з Олегом Ляшком я побував практично по всій країни, і  народна любов справді сильно відрізняє його від опонентів.

 

18 липня 2015, На Дніпрі

 

Лежачи на Дніпрі, Олег Валерійович відпочиває від океану бруду і цинізму - політики.

 

Політика і посади в ній - це інструменти. Він не втомлюється повторювати це у кожному своєму інтерв'ю. Що лише за допомогою цих  інструментів  можна  отримати  можливості  для радикальних  змін  у  житті народу і країни.

 

Знали б Ви, як я ненавиджу політику! Але як сильно ненавиджу її, так само сильно я поважаю цю людину, що пливе у цьому океані бруду до мети! Він бачить  острів,  і  вершину  на  ній!  І  він  зробить  все,  щоб доплисти, навіть якщо буде задихатися в цьому бруді!

 

18 липня 2015, На Дніпрі

 

Мені  важко  сказати,  чим  я  найбільше  захоплююся  у  своєму  Лідері.  Скоріш він для мене невичерпне джерело натхнення і зараз я опишу одну безцінну його особливість.

 

Цій людині не потрібно багато в житті. Тільки подивіться на задоволення звичайним заходом сонця,  в той час як він сидить у звичайному човні. Ситість - ось про що я  пишу. Це  коли  ти  можеш  носити   дорогий годинник, але носиш простий, коли можеш приділити на обід дві години,  а  витрачаєш 10 хвилин, коли ти можеш наїстися, а встаєш зі столу  напівголодним.  Коли  ти  можеш  дозволити  собі  багато  чого, але  не  дозволяєш! Начебто ця властивість притаманна більше столичним людям, що  з   дитинства  бачать  всього потрохи, світогляд інший, більш стриманий, ситий. А він з дитинства  не  бачив  багато  чого,  а  все  одно  голод  в  ньому хоч і є, але він інший. Цей голод до досягнень,  а  не до марнотратства. Марнотратство - як  відомо, один  з найбільших гріхів людства, і  я  просто  щасливий,  що ця  людина помірна у своєму житті,  що також   дає мені можливість показувати свою симпатію до його особистості в кожній своїй світлинї.

 

19 липня 2015, на Дніпрі

 

6  ранку, Дніпро.  Як  завжди  мега  активний  Олег  Валерійович   демонструє  гідний  улов  народномудепутату Сергію Скуратовському, який знає цю справу! Це був  перший  сом,  і  приховано  від  усіх  начовні, від великої любові до всього живого, ОВ радикально відпустив  його на  свободу,  назад  в  річку.Правда наступні не отримали такої почесті і юшка була дуже смачною.

 

Кажуть, талановита людина талановита в усьому, а я думаю що все впирається в бажання. Це про нього.ОВ любить постріляти, хоч і не на полюванні, а в тирі. Влучність вражає навіть професіоналів. Любить рибалку,  часто випускаючи улов назад у  воду.  В  ньому  живе  доброї  душі  людина!  Разом  з  цим,  я прекрасно пам'ятаю  дні  на  фронті,  коли  його  пістолет  був  заряджений  і  був  готовий на  будь - які радикальні дії в ім'я захисту своєї Батьківщини!

 

23 липня 2015, с.Карапиші Миронівського р-на Київської обл.

 

Будь   то   презентація  нового  літака,  або  зустріч  з  юним  талантом  у  дитячому  садку,  або  зустріч  з солдатом-патріотом  збройних  сил  України  чи  відвідування  безмежного пшеничного поля, ми побачимо на його обличчі щиру радість і гордість за свою країну. Ця радість не відрізняється на малу або велику від висоти досягнення.

 

Єдине загальне в усьому цьому - це досягнення його рідної України.

 

28 липня 2015, будинок Ген.Прокуратури, Київ

 

Народні депутати РПЛ на чолі з Лідером перед заблокованими дверима Генеральної прокуратури України.Вже  котрий  день  Генеральний  прокурор  України  Віктор  Шокін  ховається  від  зустрічі  з  обуреними депутатами ВР, у зв'язку з замовним шиттям справи на Андрія Лозового - народного депутата ВР  і  членаПАРЄ. Трохи пізніше керівник УДО Валерій Гелетей повідомить Олегу Ляшку, що двері ГПУ заблоковані,оскільки будівля замінована.

 

07 серпня 2015, Хрещатик, Київ.

 

Владислава, прогулюючись з самим народним татом по Хрещатику, робить селфі.

 

Дуже важко робити документальні фото особистого життя, бо камера відволікає від справжніх емоцій, і якщо ОВ є публічною фігурою вже багато років, і може не звертати уваги на камеру,  то  для  родини це трохи дискомфортно. Але мені допомогла саме Владислава. На цій світлині її увага зосереджена на своєму мистецтві, що дозволило мені зафіксувати документальну мить особистого життя.

 

10 серпня 2015, під Києвом

 

Голова фракції Радикальної партії  у  Верховній  Раді  Олег Валерійович Ляшко усамітнився біля тихого ставка під Києвом.

 

Навіть якщо у мене була б можливість виплисти з  води  невидимкою,  я  б  все  одно  не  зняв  цей  кадр. Адже в особистому житті людини майже нічого не залишилося, більшу частину якої він постійно  віддає не собі. Неважливо є у тебе дозвіл, чи ти папараці  в  пошуках  зоряного фото,  є  моменти, які  належать лише йому. Я зберіг цю мить такою ж інтимною, як і його усамітнення  з  природою,  якою  його повинні побачити всі, крім нього.

 

22 серпня 2015, Великі Сорочинці, Полтавщина

 

Олег Валерійович вміє вибирати. Я неодноразово  писав  про  це.  Але  на  Сорочинському ярмарку  він продемонстрував вищий рівень "тонкощі" свого вибору. Зумівши  знайти найколорітнішу дівчину серед сотень інших, він дуже смачно заціловував її, чим викликав гучні оплески відвідувачів ярмарку.

 

22 серпня 2015, Полтавщина

 

Відразу після Сорочинського ярмарку, ми проїжджали дивовижної краси  соняшникове поле. Абсолютно не здивувався, коли зрозумів що кортеж зупиняється прямо посеред дороги. Ще перед повною зупинкоюя  вже підготувався,  тому  що  здогадався,  що  небайдужий  до   такої  краси ОВ обов'язково спуститься до поля. Але я не знав, що вийде Олег Валерійович з машини  з  ножем  в  руках. Наступна демонстрація майстерності у соняшниковому полі встрачена мною не була.

 

Вміє ж людина захоплюватися усім, що його оточує!

 

24 серпня 2015, Донеччина

 

День Незалежності ми відзначали на фронті.

 

На фото Олег Валерійович бере участь у нагородженні бійців ЗСУ.  На задньому плані, схожа на голлівудську  кіноактрису стоїть  народний  депутат  Олена Кошелєва,  а  також  нерозривні  від команди  Дмитро Лінько,   Андрій  Лозовий,  Ігор  Мосійчук  та  Сергій  Скуратовський.

 

24 серпня 2015, День Незалежності. Донеччина

 

Після офіційної частини  Олег Валерійович завжди спілкується  з  бійцями,  цікавиться  проблемами і по можливості вирішує їх. Звучить банально, але в цьому і вся дикість, адже до чого ми дійшли, якщо рішення депутатом будь-яких питань сприймається як щось надзвичайне.

 

Двома місяцями раніше в поїздці в фронтову зону, Олегу Валерійовичу  розповіли про  оподаткування з мізерної зарплати  військовослужбовця.  Двох  тижнів  вистачило,  щоб  ОВ  вирішив   проблему   на законодавчому рівні, скасувавши  оподаткування та військові збори з військовослужбовців  і  осіб, які беруть безпосередню участь в АТО.

 

27 серпня 2015, Львівщина.

 

Ми  поверталися з Нагуєвичів, села Івана  Франка, що  на  Львівщині, коли зупинившись на дорозі, Олег Валерійович спустився до поля і рушив у напрямку стада корів. Здивуванню пастуха не  було меж, коли до нього підійшли кілька  народ них  депутатів.  Так  вони  і  спілкувалися,  коли  раптом ОВ звернувши уваги на корову, підходить до неї, і навіть мух відганяє.

 

У реальності це набагато яскравіше, ніж на фото!

 

30 серпня 2015, «Як пахне вугілля?» на Волині

 

У День Шахтаря команда депутатів РПЛ на чолі з Лідером  побувала на Волині. Під час  екскурсії  на одній з шахт, Олег Валерійович уважно оглядає вугільний камінь.

 

Лютий противник закриття шахт і купівлі вугілля у Росії, Олег Ляшко бореться з політикою Міністра енергетики  та  вугільної  промисловості   Володимира  Демчишина.  Цей   візит, у  символічний  для шахтарів день, продемонстрував політичну підтримку Радикальної  Партії  Ляшка  всім  працівникамцієї галузі по всій країні.

 

30 серпня 2015, «День Шахтаря», на Волині

 

Під час екскурсії на одній з шахт Волинської області. Поруч  з Олегом Валерійовичем один з найбільш працьовитих депутатів Верховної Ради, заст.голови комітету  з питань  бюджету  -  Василь  Амельченко.

 

У питаннях енергетики Олег Ляшко бескомпромісній. Його боротьба спрямована не  проти  конкретних осіб, а на підтримку і розвиток власної промисловості і відповідно  зменшення безробіття.  Ця   модель РПЛ по внутрішньому економічному розвитку країни стосується  не  тільки  сектора  енергетики,   а   єосновною політикою РПЛ, на відміну від політики влади, яка веде до збільшення зовнішнього  боргу  ідо «затягування поясів».

 

31 серпня 2015, У цей день відбулося багато трагічного.

 

На фото фракція Радикальної партії заблокувала Президію Верховної  Ради,  щоб  не  допустити  голосування за зміни в Конституції, написані під зовнішнім тиском. А це означає, що правляча  влада  не  витримала тиску західних держав і готова переступити через власні принципи а також  зрадити  все  те,  що  було  зроблено  до цього дня. Незважаючи на те, що три з п'яти фракцій були проти внесення законопроекту до порядку  денного, БПП і Народний фронт, заручившись лише голосами регіоналів і при повністю заблокованій президії внесли і проголосували "ЗА" в першому читанні.

 

Те, що було далі, було настільки цинічним, що мало хто згадав про зміни в Конституції. На мітингу  перед ВР було здійснена провокація, що забрала життя невинних молодих хлопців Нац.Гвардіі.

 

Увечері того ж дня, замість того щоб дочекатися закінчення розслідування, перші особи  країни   виступили  з прямим  звинуваченням  у  провокації  в  адресу  політичних   сил,   що   брали   участь   на   мітінгу   під   ВР. Це ж наскільки треба бути цинічним, щоб прийшовши до  влади  на  хвилі  революції, масових  зібрань людей, звинувачувати без суду і слідства політичні сили, які організували  демократичний  марш.  Зрозуміло, що  цей кремлівський прийом по відведенню уваги від головної події дня вдався. А замовникам  провокації  все   одно, якою ціною вдалося відвести увагу народу! Сумно!

 

01 Вересня 2015, Одна з найбільш знакових фотографій минулого року.

 

Далекоглядність Олега Валерійовича не прихована від людей, але  їх  очі  закриті  а  почуття притуплені. Був час, коли він під посмішки народних депутатів,  з  трибуни  Верховної  Ради  говорив  про  майбутнє Криму і Чорноморського флоту. Дуже  багато  подій  він з точністю прогнозує задовго до ознаки їх появи.

 

Тоді, вранці 01 вересня 2015 року, після трагічних подій як усередині, так  і за  межами Верховної  Ради, Фракція Радикальної партії зібралася на екстрену нараду, результатом якого стало голосування народних депутатів за вихід фракції з коаліції. Рішення було прийнято одноголосно!   Фракція  Радикальної  партії більше не може залишатися в коаліції, яка імітує своє існування. Вчорашній день був  черговим  доказом,

 

Через 10 хвилин після голосування, Олег Валерійович виступить перед усіма ЗМІ, де  оголосить про  те, що коаліції як такої немає, і голосування з регіоналами за зміни в Конституції  було  останньою краплею для фракції Радикальної партії, яка переходить в опозицію.

 

01 вересня 2015, Київ.

 

У той же день, як РПЛ вийшла з коаліції, Олег Валерійович  розпорядився  про відставку всіх посадових осіб   від  Радикальної  партії,  які  перебувають   на  держ. посадах  отриманих  за  коаліційною  квотою.  Це  було  справедливо!  Він  не тримався за посади, отримані будучи у складі коаліції.

 

Варто віддати належне, Віце Прем'єр-міністр, Валерій Миколайович Вощевський в той же  день  написав заяву про відставку, продемонструвавши найвищу партійну відповідальність!

 

Цей портрет я сфотографував на нараді фракції, ввечері того ж дня. Видно, як він переживає, адже велика  політика є складною шаховой  партієї - багатоходова, в якій кожен  рух має  бути розрахованим за десятки  кроків вперед, і що не менш важливо, має бути майстерно виконано.

 

01 вересня 2015, у Маріїнському парку

 

Він вміє посміхатися життю за будь-яких обставин. Незважаючи на дуже напружений день, прогулюючись увечері в Маріїнському парку з колегами, будучи глибоко задумливим і  втомленим від подій, йому досить побачити красу навколо себе, як він відразу оживає! Можливо я романтик, і все приймаю близько до серця,але ж погодьтесь, неможливо не захоплюватися цими якостями.

 

До речі, одна з його улюблених пісень - це "Чорнобривці", яка всім нам добре відома.

 

09 вересня 2015, на Дунаї

 

Перед тим як я натиснув на спуск і зафіксував цю мить на Дунаї, де по той бік  річки  Євросоюз,  мені  довелося пережити захоплюючий день свого життя. Цей день починався як зазвичай, я був зайнятий побутовими справами, що не дуже подобалося моєму самолюбству, але необхідне має  виконуватися  незалежно  від  того,  подобається воно чи ні. Раптом надійшов дзвінок  про виїзд на риболовлю.  Радий,  що  битовуха  почекає,  я  на  превеликий жаль   не  вклався   в  поставлений   час  і  рибалка  зникла  так  само  швидко, як  і  з'явилася.  Повернувшись до побутових справ, думки про риболовлю не покидали мене аж до вечора, поки я не купив онлайн квиток до Одеси, за 15 хвилин зібрав рюкзак і через годину з гаком вже  щосили насолоджувався романтичним стуком коліс поїзда.

 

Прибувши в південну столицю,  мене  чекала  тривала  подорож  по  "дорозі",  в якій дороги  як  такої  просто  не було. Це була нескінченна кількість ярів.  Водій  орендованого  автомобіля  остаточно  прокинувшись,  був  дуже засмучений тим, що взяв це замовлення, і вже готовий був висадити мене на  Одеській  окружний  і  повертатися назад. Мені довелося включити  свою  комунікабельність  та  благополучно  вирішити  ще  одну  проблему,  адже повернутися - означало кинути справу на півдорозі, що неприйнятно для мене.

 

Я зробив все вірно! Розуміння цього прийшло після сотень кілометрів дороги і ярів, а головне - після фіксування  щирої посмішки і гордості за свою прекрасну країну на обличчі Олега Валерійовича. Воно було варте того!

 

18 вересня 2015,   "Один за всіх і всі за одного"  -  Печерський районний суд Києва

 

17 вересня 2015 року, Генеральний прокурор України Віктор Шокін прибув до Верховної  Ради  для  звіту  своєї діяльності. Але замість звіту депутатам  було  продемонстровано  відеоролик,  зібраний  з  десятків  частин,  де нібито Ігор Мосійчук нібито бере хабар і "кришує" підприємців. Достовірність ролика ще не була доведена, але вже була винесена на суд, причому на суд не уповноваженим на це депутатам Верховної Ради.

 

Без внесення до регламентного комітету, без включення в порядок денний, без заключного слова Голови фракції та обвинуваченому, з численними порушеннями закону "про регламент" спікер Гройсман  висунув  постанову на голосування і 262 депутата позбавили Мосійчука недоторканності  та  дозволили  заарештувати  його.  В історії країни спецназ ще не виводив народного депутата з будівлі Парламенту.

 

«Я сам був в шоці, коли побачив це відео» - коментував Олег Валерійович,  але  також  він  був просто обурений свавіллям при арешті. «Якщо Мосійчук винен, нехай відповідає перед законом, але той же закон стосується всіх, в тому числі і Шокіна і Гройсмана, які просто виконуючи замовлення Президента, по бєзпрєдєлу посадили Ігоря. Вони хочуть нас залякати, але їм це не вдасться», - заявив ОВ, в той же день  подавши  позов проти незаконного рішення Верховної Ради, головними фігурантами якого стали Спікер Гройсман і Ген.прокурор Шокін.

 

03 жовтня 2015, Покровський ярмарок, Запоріжжя

 

Найбільш динамічна мить, що мені довелося зустріти в минулому році, і я не буду описувати це фото. Гріх розводити таку світлину словами!

 

04 жовтня 2015, Київ

 

Зустріч почалася далеко не таким ідеальним ладом, як на  фотографії.  Кандидатки  РПЛ  на  місцевих виборах зустрічали Олега Валерійовича  по  справжньому  радикально!  Миттєво  оточивши  його,  всі вони чогось хотіли, і окреме фото, і ще щось, а серед цієї  жіночої  метушні,  Олег  Валерійович  лише посміхався і навіть не намагався перекричати їх усіх, "Це все до нього, до Османа,  сьогодні він керує" показуючи на мене, відволікаючи їхню увагу, говорив Олег Валерійович.

 

Хоч і не з першої спроби, але головне, що мені вдалося зібрати ці квіти в один чудовий букет!

 

15 жовтня 2015,  "Church of your heart" - Храм твого серця.

 

Одна з найбільш художніх світлин минулого року.

 

Свято - Покровський  кафедральний  собор  складається  з  21  куполів,  є  одним  з  найвищих  храмів України, виглядає дуже красиво з усіх сторін міста Рівного.  Освячення Собору Патріархом Філаретом, відбулось зовсім недавно, лише 15 років тому.

 

Це фото я зробив використовуючи ультра-ширококутовий об'єктив в тандемі з прийомом "проведення". Завдяки  цьому  ми  бачимо рух  політика  у  величезному  чарівному  просторі  в  одному  знімку.

 

15 жовтня 2015, Дубно, Рівненщина

 

Одна з тих зустрічей, які не забуваються, проходила в м.Дубно. Місто ХІ століття  зустрічало  Ляшка і команду  РПЛ   повною  площею   небайдужих   людей.  І  як   щира   і   дуже   емоційна  людина, Олег  Валерійович   був  натхнений  таким  прийомом.  Його  мова  була  гаряча  як  ніколи  і  просто  лилася з його вуст. Примітно, що добру половину площі становили молоді люди, студенти та школярі.

 

Реальні зустрічі свідчать лише про одне: Ляшко - це політик майбутнього!

 

16 жовтня 2015, Львів

 

Голова фракції Радикальной партії у ВР Олег Валерійович Ляшко дуже уважно слухає народного депутата  Юрія  Шухевича, сина  легендарного  головнокомандувача  УПА  Романа  Шухевича,  в  ресторані  готелю Жорж у Львові. Добре пам'ятаю цей момент, як багато в ньому: повага до людей похилого  віку,  мудрості, благородства...

 

Усупереч  поширеній  думці,  що мудрість приходить з роками, я  вважаю, що  складові  не  тільки  у  віці. Є  й  такі, яким і роки не в допомогу, і інші, що випереджають своїх  ровесників на десятки  років, і треті, яким не допоможуть і століття для здобуття цієї властивості від Бога.

 

18 жовтня 2015, Кременчуг

 

Пам'ятаю заголовки багатьох продажних ЗМІ про відсутність шансів Радикальної партії  на  місцевих виборах, як  колись  бронзовий  призер  Президентських  виборів  в  ЗМІ  був  технічним  кандидатом.

 

На цих виборах РПЛ була єдиною партією, що практично не вела виборчу кампанію місцевих виборів, кожен кандидат боровся сам. Незважаючи на це, в останні кілька днів  до  виборів,  Олег  Валерійович вирішив продемонструвати вищий пілотаж свого народного рейтингу  і  виїхав  в  міні-тур  по  деяким областям. Людина справи! Між думкою і дією не проходить часу, ніби думка - вже дія.

 

На фото Кременчуг - одне з міст, зустріч в якому  мені  нагадала  виборчу  кампанію  Президентських виборів. Повна  площа,  люди, в  яких  немає  байдужості,  погляди,  в  яких  віра  і  бажання  нарештізмінити свою країну.

 

18 жовтня 2015

 

Якщо говорити напівжартома, в деяких областях повага і любов до Олега Валерійовича настільки величезна, що можуть навіть забути про всіх інших членів команди.  Саме так зустрічали Олега Валерійовича в одному з областей. Де саме, історія замовчує. Але реакція Шефа була невідкладною, варто  було  побачити  цей стіл.

 

- Що це?

- Обід, Олег Валерійович.

- А хлопцям?

- Хлопцям ... ммм, зараз ми їм накриємо ...

- Швиденько !!!

 

ОВ відмахуючись рукою сідає за стіл і майже не їсть. Випивши лише каву, ми рухаємося на зустріч. У ОВ не буває винятків в  турботі  до  членів  своєї  команди.  Підкреслю,  до  кожного  і  завжди!  Постійно  запитує, поцікавиться, де той чи інший, поїв чи ні.

 

18 жовтня 2015, Лубни

 

Важко передати почуття, які охоплюють тебе під час зустрічей з виборцями. На що звертаєш  увагу,  так це їх настрій до і після. Хоч і зустрічають вони його численними оплесками, я б не сказав що люди приходять на зустріч з політиком від щасливого життя. Особисто я не пішов би на зустріч ні з одним  політиком.  Але ораторські таланти і тонке почуття гумору Олега Валерійовича швидко  піднімає  людям настрій і до  кінця  зустрічі у багатьох починають блищать іскорки в очах.

 

А взагалі я ще не  зустрічав  людей,  що  йдуть  байдужими  від  нього.  Навіть  ті  сміливці,  що  підходять спровокувати або  сказати  щось  неприємне,  або з агресією до політиків,  йдуть  майже  обіймаючи  ОВ. У цьому його талант притягувати до себе маси! Я не знаю чим він бере, не однієї якістю точно.

 

20 жовтня 2015, Київ

 

Перші хвилини протесту "Тарифний майдан" перед Кабінетом Міністрів України.

 

Дощ,  слизько,  радикальний  Лідер  Парламентської  фракції  Олег  Валерійович  лізе на загородження. Як завжди йду за ним, хоч і роблю все на свій страх і ризик, тому що мене   не  страхують, як  його.  Зізнатися, я не любитель протестів, але з ОВ і в вогонь і в воду! Так вже склалося з перших днів  роботи,  розігрілося під   час   революції  на   Інститутській  і  Грушевського,  а  закріпилася  на  сході   України,  де   частенько доводилося працювати без бронежилета.

 

20 жовтня 2015, Київ

 

Сховавшись плащем від дощу, він стояв і думав, глибоко-глибоко... Я навіть уявляв, як чути стукіт дощу в затишному капюшоні ... Він стояв в звичайному для нього  стані і  дивився на ці пари, що  піднімаються з маленького майдану, який був побудований за  кілька  годин... на метушню учасників... містечко починаложити і дивлячись на все це, ОВ "замріявся" як колись в далекому дитинстві ...

 

Всупереч суспільній думці про акторські здібності ОВ, в реальності це кардинально інша людина.  Просто небо і земля - в житті і яким його бачать люди! На мій погляд, це великі помилки в частині Public Relations,адже  люди   дізнаються  лише  про  те,  що  їм  демонструють. Тому, хоч  у  своїх   світлинах  я  намагаюсь продемонструвати  його яким він є! У житті це дуже  серйозний,  далекоглядний  політик  і  мудра  людина. Вперше  відчувши це на першій своїй зустрічі з ним, я був вражений тим, наскільки я  помилявся  в  ньому.

 

23 жовтня 2015, Київ

 

Четвертий  день  тарифного  майдану.

 

З'явилися  десятки  наметів,  військова  кухня,  і  навіть   кухня   з  величезним  казаном,  страви  з  якого дегустує особисто Голова парламентської фракції  Олег  Валерійович.  Він  бере  безпосередню  участь  в  житті міста,  який вже  пропах  гаром, що   нагадує  сумні  події  початку  2014  року.  День  і  ніч  ОВ  не  відходить від своєї «дитинки», ненадовго відлучаючись на телеефіри, щоб  донести хоч якусь інформацію  про   Тарифний  майдан,  адже  практично   всі ЗМІ ігнорують подію, незважаючи  на те, що світова преса публікує багато новин про подію масштабу країни.

 

25 жовтня 2015, Київ

 

Виборча дільниця №800594

 

Олег Валерійович з дружиною Росітою голосують на виборах до органів місцевого самоврядування в Україні . Після виборів Радикальна партія Ляшка стане ще міцніше і представлятимуть її більше двох тисяч депутатів  міських  і  обласних  рад  по всій країні.

 

 

28 жовтня 2015, Кабінет Міністрів Украіни

 

На дев'ятий день протесту під Кабміном, влада пішла на переговори і Прем'єр-міністр  прийняв  делегацію представників Тарифного майдану. Влада частково пішла на поступки, і деякі вимоги були виконані, але  в цілому цього було недостатньо і протест продовжився.

 

На  фото  Лідер  РПЛ, дуже  емоційний  Олег  Ляшко з  народними  депутатами Андрієм Лозовим і Сергієм Скуратовським   і  сумний   Прем'єр - міністр  Арсеній   Яценюк,  що  сидить   навпроти, уважно  слухаючи  голос народу.

 

30 жовтня 2015, «Тарифний майдан»

 

«Вміння слухати і чути забагато коштує»

 

11-ий день Тарифного майдану. Олег Валерійович, проводячи 90%  свого  часу в  містечку,  постійно  в спілкуванні з усіма, хто залишається небайдужим і приходить  підтримати  зусилля Радикальної партії Ляшка у вимогах до уряду.

 

На фото Олег Валерійович, погладжуючи вівчарку Лакі, уважно слухає поради чоловіка похилого віку, який прийшов  підтримати зусилля справді народного політика.

 

01 листопада 2015, Намет у «Тарифному майдані» біля Кабміну

 

Дуже символічна світлина!

 

Візит  Лідера  "Батьківщини"  Юлії  Тимошенко  на   «Тарифний  майдан».  Обійнявши  і  поцілувавши  Олега Валерійовича серед наметів,  політики  минулого  і  майбутнього  за  великою   підтримкою  мітингувальників виступили  зі  сцени.  Незважаючи  на   численні  заклики  Олега Валерійовича,  вперше  з  початку   протесту "Тарифний майдан" політик іншої політичної сили прийшов підтримати протест. На жаль, українські політики, які відомі своїм розбратом і суперечками, ще раз продемонстрували суспільству своє справжнє обличчя.

 

02 листопада 2015, "Тарифний майдан"

 

Рівно  два  тижні,  як  співробітники  Кабміну  пихтячи і  всім  своїм  виглядом  показуючи роздратування, проходять  через намети в будівлю уряду. Містечко вже  повністю  живе  своїм  життям.  За два тижні  хоч  і не активного інформування в ЗМІ, більшість жителів хоч і знають про  існування  «Тарифного  майдану» але  повної  площі  людей  перед  урядом  не  спостерігається.

 

Після розвантаження повної машини дров, Олег Валерійович не думаючи бере сокиру,  і  показує  приклад усім  присутнім,  як  це  треба  робити.

 

07 листопада 2015, Київ

 

Багатотисячне віче в 19-ий день протесту проводилося на фоні великих скандалів. Напередодні Спікер  ВР Гройсман заявив, що слова Лідера Української  опозиції  перед  телекамерами  про  погрози  з боку Президента є офіційним зверненням, і він доручить правоохоронним органам розслідувати  ці  загрози на адресу Олега Валерійовича.  Особлива  увага  надавалася  безпеці  містечка,  адже  з  кожним  днем з'являлося  багато  чуток  про провокації в людних місцях.

 

За підсумками віче одноголосно була ухвалена резолюція, якою зобов'язують  Президента  виконувати свої передвиборчі обіцянки і продати власний бізнес.

 

"Настав   час   сказати   "ні"   обкраданню  і  бідності  українців.   Ми  покажемо   нашу  силу,  міць  і

невідворотність  наших   вимог.  Досить  знущатися  над  вільним  народом,  пора  покласти  край  цій безвідповідальній   владі,  яка   прийшла  на  крові  героїв  Революції  Гідності,  але  так  нічому  і  не навчилася!" - в той день цю гарячу промову Олега Валерійовича процитували практично всі ЗМІ.

 

9 листопада 2015,  Найсимволічніша світлина 2015 року, MY BEST!

 

Верховна Рада, о 15:45 починається зустріч з єврокомісаром ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки Федерікою Могеріні. Порожній зал, висять прапори України та Євросоюзу. У залі  один політик  - Лідер фракції Радикальної партії у Верховній Раді, Олег Валерійович Ляшко.

 

Скільки можна розповісти про пунктуальність? І цілої книги не  вистачить.  Не  варто  й  говорити,  що пунктуальність - ввічливість королів,  що політик з Великої літери починається з пунктуальності,  що  і один в полі воїн... У цій фотографії все - Світ, Україна, її Лідер і його готовність до вирішення проблем своєї Батьківщини! Недарма вона прикрашає обкладинку цієї книги.

 

14 листопада 2015, Фастівка, Білоцерківщина

 

"Я вийшов з села, а село не вийшло з мене" - знаменита жартівлива цитата Олега Валерійовича.

 

Але  варто подивитися на обличчя, не знаючи, що  серед  трактористів  є  Лідер  Парламентської  фракції, стає зрозумілим, наскільки простою залишилася людина, незважаючи на роки  зростання  і  сьогоднішній  статус Державного діяча.

 

У   день   працівників   сільського   господарства,   незважаючи   на   велику   завантаженість   в   столиці, Олег Валерійович знайшов час для селян, що без перебільшення є для нього найріднішими.  Фото знято в селі Фастівка, Білоцерківського району Київської області, куди Лідер партії  приїхав  особисто  привітати селян з професійним святом.

 

14 листопада 2015, Фастівка, Київщина

 

Одна з найбільш зворушливих світлин минулого року.

 

Після свого виступу на заході до дня працівників сільського господарства,  ОВ  сидів  в  залі,  слухав "Чорнобривці», коли у жінки похилого віку наповнилися очі, і Олег Валерійович хоч і не  дивився  на неї, відчув, обернувся і взяв її за руку!! Її відповідь Ви бачите в її очах ... неможливо не помітити цей теплий материнський погляд.

 

15 листопада 2015, Київ

 

«Мосійчука щойно звільнили, оскільки збіг 2-місячний  термін  його  утримання  під  вартою,  а  нову санкцію суд не дав. Зараз веземо Ігоря в лікарню. Я підозрюю, що спецслужби  спробують  його знову затримати» - онлайн ділився інформацією Олег Валерійович.

 

Пам'ятаю той вечір. Друзі,  колеги,  народні  депутати,  ЗМІ,  чекаючи  ту  хвилину,  коли  закінчиться термін затримання під вартою, тулилися в вузькому коридорчику лікарні. Незважаючи на важкий  стан здоров'я  Ігоря,  вечір був доволі радісним для всіх колег і друзів. Але ще ніхто  не  знав,  що наступні два дні будуть ще більш насичені позитивними подіями.

 

17 листопада 2015, ВАСУ, Київ

 

Суддя Вищого Адміністративного Суду України зачитував історичне рішення, коли я натиснув  на  спуск, зафіксувавши пріємне обличчя Лідера РПЛ Олега Ляшка та народного депутата Олега Купрієнка.

 

ВАСУ визнав незаконним і скасував постанову Верховної Ради про  зняття  недоторканності,  затримання та арешт народного депутата від Радикальної  партії  Ігоря  Мосійчука.  За  день  до  цього  ВАСУ  визнав протиправною бездіяльность Президента, і це також за позовом Лідера РПЛ  - Олега Валерійовича Ляшка.Тільки уявіть, за два дні вигравати справи проти  Президента, Голови ВР і Ген.прокурора. Це було просто неймовірно! Це були одні з найщасливіших днів мого життя,  адже  кожна  маленька  чи  велика  перемога  Лідера - це перемога всієї його команди, і якщо ця перемога - океан, а моя частина лише одна крапля, в ті секунди ця крапля була для мене океаном! Важко описати!

 

18 листопада 2015, Рівне

 

Голова фракції РПЛ у ВР Олег Ляшко і нардеп Андрій Лозовий  обмінюються  цікавими  поглядами  в процесі обрання Голови обласної Ради Рівненської області.  Присутність  Лідера   РПЛ   на   засіданні  обласної Ради не випадкова. Олег Валерійович приїхав підтримати свого однопартійця, бо Радикальна  партія висуває свого кандидата Володимира Ковальчука на голову Рівненської обласної Ради.

 

Мене  досі  дивують ці впевнені  погляди і посмішки на обличчях нардепів РПЛ, адже на той  момент Голова обл.Ради ще не був обраний, а процес супроводжувався  численними  провокаціями  опонентів.

 

18 листопада 2015, Рівне

 

Після   успішного  голосування,  Олег  Валерійович  дає   поради   молодому  політику,  обраному  головою Рівненської обласної Ради Володимиру Ковальчуку. Між ними, з прапором на серці, уважно прислухаючись  до  порад великого політика, стоїть депутат обласної ради від РПЛ Олександр Ширяєв.

 

А  взагалі  ті  дні  були  перенасиченими  в  подіях.  День  за  днем  Олег Валерійович демонстрував вищий пілотаж  у  політиці, вигравши суд проти   чинного  Президента,  на  наступний  день  вигравши  суд  проти  рішення Верховної Ради  і  Ген.прокурора,  і  нарешті  обравши Воладимира  Ковальчука  першим  в  історії Головою обласної Ради від Радикальної партії.

 

28 листопада 2015,  Меморіал жертв Голодомору, Київ

 

Навіть після парламентських  виборів  2014  року,  коли  він  став Головою  Парламентської  фракції,Олег Валерійович не ходить на заходи в делегації офіційних осіб, як  передбачає  його  статус. Йому до душі бути серед людей, простояти в черзі, проникнутись, і як звичайна  людина  поставити  квіти та запалити свічку.

 

На фото ОВ зі  свічею  і  скорботним  вінком  з  колосків  пшениці  стоїть  на  підході  до  Меморіалу жертв Голодомору.

 

02 грудня 2015, Верховна Рада, Київ,

 

Багато зірок зі світу політики, шоу-бізнесу і спорту захоплюються фотографією. А якщо і не вистачає часу на хобі, то  вже точно  небайдужі до цього популярного мистецтва. Барак Обама,  Бред  Пітт,  Анджеліна  Джолі, Ален Делон,  Ернесто Че Гевара,  Бріджит Бордо, Жаклін  Кеннеді,  Арнольд  Шварценеггер,  Пол  Маккартні, Майкл  Джексон - всі ці люди часто були  помічені  з фотоапаратами.  Я  не  буду  перераховувати їх усіх, але розповім про цю світлину.

 

Зайшовши в цей раз у кабінет я був вражений іншим - Олег Валерійович тримав в руках класичну фотокамеру, і тримав вірною хваткою фотожурналіста. Я просто не міг упустити  цей  момент,

щоб  не  поповнити  список Зірок з фотокамерою!

 

3 грудня 2015, Верховна Рада, День народження ОВ

 

Безумовно я - егоїст! Адже дати лише одну світлину з Дня народження Боса в підбірці кращих фото року, вибравши при цьому світлину зі своїм подарунком, інакше як егоїзмом не назвеш.

 

А серйозно, вона єдина, яка запам'яталася з Дня народження Лідера. Щира дитяча радість Голови фракції від простих гелієвих кульок - це щось неймовірне!

 

12 грудня 2015, З'їзд Радикальної партії Ляшка, Київ.

 

Олег  Валерійович  демонструє  карту  України  з  результатами  місцевих виборів  з  позначеними  на  ній районами областей, де синім і зеленим виділена перемога,  а  червоним - програш.  Результат  Радикальної партії Ляшка говорить про те, що партія загально-українська, що не дивлячись на різну культуру, цінності  та ментальність усієї країни, партія об'єднує всю країну і цінності кожної її частини,  від  Сходу до Заходу, від Півночі до Півдня.

 

Це результат багатогранної політики Лідера.  Цей результат багато про що говорить, а в першу  чергу  про велику довіру всього населення Олегу Валерійовичу Ляшку.

 

18 грудня 2015, Чернігів

 

Знаєте, дуже часто  ділюся  своїми  думками  про  простоту  характеру  і  людяності  свого  Боса,  і  часто отримую  відповідь  "Почекай, дійде  до найвищої  посади і його не впізнаєш". Але ж  вже  котрий  рік ця людина піднімається по  кар'єрних  сходах, і  при  цьому  залишається  справжньою  і  простою  людиною.

 

2015 рік  -  перший  в  його кар'єрі,  коли  він  біля  керма  парламентської  фракції. І  як  показав  цей  рік, людяність він свою не  втрачає в залежності  від   кар'єрного  росту.  Напередодні  свят,  також  як  і роком  раніше,   він   проїжджає   тисячі  кілометрів   по  всій  країні,  щоб  особисто  привітати  діточок.  А  його задоволення від цього просто вражає!

 

Подивіться на цю світлину. Я не бачу тут дорослої людини з дітьми, ніби  сидять  одні  діти! А Ви бачите?

 

19 грудня 2015, Київ

 

Він часто любить повторювати, "Для чого ми живемо, якщо не заради своїх дітей ?!"

 

Я ж бачу в цих словах більше, ніж просто турбота і любов до своєї доньки. У Олега Валерійовича дві родини, і немає ні краплі сумніву в тому, що  маленька родина  на  фотографії,  в  його  серці  така  жвелика як і друга його родина - Україна!

 

На фото День народження Владислави в колі родини.

 

29 грудня 2015, Ріпки, Чернігівщина

 

Прокинутися о 6 ранку, витратити 3 години на дорогу, щоб добратися до першої школи, наступні 12 годин їздити  по  області від дитячих садків, до шкіл, до зустрічей  з  громадськістю,  практично  без  їжі,  лише закусюючи по дорозі. Повернутися до Києва опівночі.

 

Що ж залишається після цього? Лише світла пам'ять, посмішки, радість дітей, дорослих і зовсім  маляток, їх батьків, директорів шкіл і вчителів, а головне - відчуття не безцільно втраченого дня.

 

На фото, учні гімназії в Ріпках кидаються  потиснути  руку  істинно  народному  депутату.  Дивлячись  на цю світлину я замислююся, хто ж з них радіє більше, ОВ чи школярі?

 

29 грудня 2015, Мена, Чернігівщина

 

Напевно кожен з нас знайомий з відчуттям втоми після робочого дня.  Але  одне  і  те  ж  почуття  буває абсолютно різним, залежно від того, скільки корисного ти зробив за цей день.

 

Я не дарма відкрив тему втоми на цьому фото. Фіксуючи цю мить ми вже були  втомлені,  але  емоційно насичений день привносив свій смак, напевно так само, як заслужений коровай на фото.

 

Ми зупинилися при в'їзді в Мену, коли я побачив музикантів, святкових дівчат в  національному одязі, і колег  по  партії.   Я  був  змушений  різко  опинитися  на  місці,  щоб  встигнути  зняти  це  частування заслуженим короваєм, що  чекав його прямо біля дверей зупиненого автомобіля.

 

P.S. В цей момент у мене ще одна приємна втома, адже це було останнє фото в «Кращих світлинах 2015».

 

Наостанок

 

 

Це не професійний огляд всіх новин 2015 року та навіть не огляд всіх заходів за участю  Лідера РПЛ Олега Валерійовича Ляшка.

 

Це   погляд  фотожурналіста,  який  практично завжди поруч, що  фіксує більшість його  зустрічей.   Це   погляд   людини,   небайдужої  до  особистості  Олега  Валерійовича,  до   особистості   великого   політика, що живе великою   любов'ю  до  своєї  великої  країни!  Країни,  у  якої  є  всі  можливості повернути собі статус Держави.  Люди  цього  хочуть,  але  зробити  зможе  лише  людина  біля  керма, лише вольовий, рішучий, з величезною вірою в слово,  в  бажання,  в  мрії  і в їх  втілення. Зможе лише той, хто може  надихати, хто  може  ділитися  своєю  любов'ю   в  пристрасній  і  полум'яній  промові,  даною  від Всевишнього!

 

Це  мої  щирі  думки!  Не будь це так, чи не будь він  таким,  мало  того, що не я зміг би  показати  ці почуття на  фотографіях,  так  навіть  і  не намагався б цього робити, і вже  точно не взяв би відповідальність писати такі світлі слова про того, хто не заслуговує їх.  Дасть   Бог,  я  не  розчаруюсь  в  своїй  роботі,  а  поки  що  кожен  новий  робочий день підтверджує  правильність  моїх думок і від цього вони стають все міцніше!

 

- Це - підбірка 94 світлин з більш ніж півмільйона  знятих за 2015 рік.

- Це  приблизно  90 ночей роботи над  книгою.

- Це вища ступінь моєї турботи, коли я не доручив опис світлин іншому, хто краще володіє літературною українською.

- Це також мій дизайн книги, не доручений професійному дизайнерові.

- Це повністю мій труд за одним винятком - друку.

 

Отримуючи задоволення від цієї роботи, я отримую задоволення не від своїх світлин,  а від людини, без якої цієї книги не було б!

 

Осман Карімов

 

 

POLITICAL PROJECTS

 © All images on this website are copyright of OSMAN KARIMOV No image from this website may be reproduced or distributed in any format, printed or electronic, without prior permissions.
 © All images on this website are copyright of OSMAN KARIMOV No image from this website may be reproduced or distributed in any format, printed or electronic, without prior permissions.
 © All images on this website are copyright of OSMAN KARIMOV No image from this website may be reproduced or distributed in any format, printed or electronic, without prior permissions.
 © All images on this website are copyright of OSMAN KARIMOV No image from this website may be reproduced or distributed in any format, printed or electronic, without prior permissions.
  •  

© All images on this website are copyright of OSMAN KARIMOV No image from this website may be reproduced or distributed in any format, printed or electronic, without prior permissions.
© All images on this website are copyright of OSMAN KARIMOV No image from this website may be reproduced or distributed in any format, printed or electronic, without prior permissions.
© All images on this website are copyright of OSMAN KARIMOV No image from this website may be reproduced or distributed in any format, printed or electronic, without prior permissions.
© All images on this website are copyright of OSMAN KARIMOV No image from this website may be reproduced or distributed in any format, printed or electronic, without prior permissions.